نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

موضوع: رفتار مشکوک شوهر

4179
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9949
    تشکـر
    63
    تشکر شده 13 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

رفتار مشکوک شوهر

شوهرم منو خیلی ساده فرض میکنه.دوساعت میره بیرون برای کاری که انجامش ده دقیقه طول میکشه.تماسهاشو پاک میکنه ولی میبینم آخرین تماسش بیشتر از یک ساعته.نمیدونم با کی اینقدر حرف میزنه.شک داره منو میکشه.قبلا چندباری احساس کردم آروم تو خونه باگوشیش حرف میزنه که البته انکار کرد.با خودم گفتم اشتباه میکنم و محبتم رو چندبرابر کردم . ولی دیگه الان خسته شدم.میخوام خیالم راحت بشه تا از جون ودل دوستش داشته باشم.نمیخوام تا آخر عمر تو شک باشم.مطمئنم اگه بپرسم عصبانی میشه و انکار میکنه.از طرفی شایدبازم اشتباه میکنم و اوضاع بدتر بشه.چیکار کنم مطمئن بشم؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9949
    تشکـر
    63
    تشکر شده 13 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : شک

تو رو خدا نگید شکاکم.من تاحالا کاملا بهش اعتماد داشتم.ولی الان میدونم یه چیزی هست.فقط میخوام مطمئن ب شم.

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,742 بار در 6,990 پست
    میزان امتیاز
    24

به نظر من باهاش بشین صحبت کن ولی نگو که بهش شک داری بگو این تماس هات اذیتت میکنه
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

4. 2 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6620
    تشکـر
    122
    تشکر شده 252 بار در 118 پست
    میزان امتیاز
    10

دوست عزیز از شما یه سوالی دارم.از چی میخاید مطمئن شید؟اینکه شکتون حقیقت داشته؟یا اشتباه کردید؟اگر شکتون حقیقت داشته باشه و مطمئن شدید میخاید چکار کنید؟اگر در هر صورت مجبور یا خواهان ادامه اید چه بهتر که از حقیقت شکتون مطلع نشین

6. 2 کاربران زیر از RANAA بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9949
    تشکـر
    63
    تشکر شده 13 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط RANAA نمایش پست ها
    دوست عزیز از شما یه سوالی دارم.از چی میخاید مطمئن شید؟اینکه شکتون حقیقت داشته؟یا اشتباه کردید؟اگر شکتون حقیقت داشته باشه و مطمئن شدید میخاید چکار کنید؟اگر در هر صورت مجبور یا خواهان ادامه اید چه بهتر که از حقیقت شکتون مطلع نشین
    اینجوری تو برزخم.نمیتونم وانمود کنم که هیچ اتفاقی نیوفتاده.من از اون دسته زنهاییم که سیاست ندارن.هیچی.اگه چیزی باشه از لحاظ کاری هم خیلی براش بده.آبروش میره.پس شاید با فهمیدن من خجالت بکشه و دست برداره.من نمیخوام زندگیم از دستم بره.آرامش میخوام.

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11974
    تشکـر
    247
    تشکر شده 20 بار در 13 پست
    میزان امتیاز
    0

سعی نکن گوشیش رو چک کنید و بهش مشکوک نگاه کنید باهاش حرف بزنید یا بعدا ببنید رفتارهای دیگش چیه؟؟ سعی کن شکاک نشی که اذیت بشی سعی کن منطقی پیش بری و حقیقت رو بفهمی

9. کاربران زیر از monika بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6620
    تشکـر
    122
    تشکر شده 252 بار در 118 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط نازنین1 نمایش پست ها
    اینجوری تو برزخم.نمیتونم وانمود کنم که هیچ اتفاقی نیوفتاده.من از اون دسته زنهاییم که سیاست ندارن.هیچی.اگه چیزی باشه از لحاظ کاری هم خیلی براش بده.آبروش میره.پس شاید با فهمیدن من خجالت بکشه و دست برداره.من نمیخوام زندگیم از دستم بره.آرامش میخوام.
    دوست عزیزم.همه انسانها باید سیاست داشته باشن و باید یاد بگیری تو مواقع بحران با آرامش تصمیم بگیری.همونجور که همه یاد میگیرن و کسی مادرزادی اینجور نیست.به نظر من حتی اگر مطمن هم شدی مستقیما به روش نیار.اگر پرده های حرمت بینتون دریده شه نه تنها چیزی درست نمیشه بلکه بدترم میشه تا حدی که شاید مجبور به طلاق هم شدی.به یاد داشته باش که انسان جایز الخطاست و برای آروم شدنت به خوبیای همسرت فکر کن. ببین خوبیاش اینقدر هستن که به خاطر یه خطاش بتونی ببخشیش؟چون اگر از شکت مطمن باشی دو راه بیشتر نداری.یا باید طلاق بگیری و یا باید درست کنی.پس اگه نمیخای زندگیتو به راحتی به یه نفر دیگه واگذار کنی و میدانو خالی کنی سعی کن اول آروم باشی.بعدش سعی کن سهم خودتو تو این قضیه مشخص کنی.تو اشتباهلت زناشویی و مشکلات همیشه دو طرفم مقصرن و فقط ایراد از یه نفر نیست.ببین همسرت چه چیزی در اون زن دیده که بهش آرامش میده.آیا نق زنی؟عصبی هستی؟به روز نیستی؟کم سیلستی؟و یا شایدم خیلی مطیع و در همیشه در دسترسی؟ و ...سعی کن اون قسمت کارو که میلنگه درست کنی و قدم قدم برو جلو.مستقیمم به روش نیار.بعدا باهاش غیر مستقیم حرف بزن.مثلا بهش بگو فلان دوستمو یادته؟امروز بعد مدتها بهم ز زد.داغون بود میگفت شوهرش بهش خیانت کرده خیلی ناراحت شدم.به نظرت چرا این کارو کرده و ...بعدش که باهم حرف زدین و صحبت واشد خودتو بزن به اون راه بگو یعنی ممکنه هر زنی ایراداتی از نظر شوهرش داشته باشه و خودش ندونه؟به نظت من چکار کنم بهتر میشه زندگیمون و با اینجور چیزا غیر مستقیم ازش حرف بکش و سعی کن با اصلاح شیوه زندگی از خیانتش دست بکشه و زیادم مته به خشخاش نزارو ببخشش .در نهایت اگه بعد از هزار راه و روش دیدی موثر نیست خیلی آروم بهش بگو از موضوع خبر داری.البته اگر کاملا مطمئنی.و سعی کن با متانتت خجالتش بدی نه که روشو بیشتر وا کنی

11. 3 کاربران زیر از RANAA بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12521
    تشکـر
    14
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : رفتار مشکوک شوهر

منم همین درد شما رو دارم شک مثل خوره افتاده به جونم نمیدونم دیگه چیکار کنم

13. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12914
    تشکـر
    214
    تشکر شده 178 بار در 112 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : رفتار مشکوک شوهر

خانوم گل محض اطمینان میگم که شوهر شما فهمیده به ایشان مشکوک شده اید و این مسیله ی خوبی نیست. شما دور چک کردن موبایلش را خط بکشید و بعد از دو هفته که اطمینان یافتید شوهرتان به شما مشکوک نیست. با ماشین ایشان را مخفیانه تعقیب کنید تا اطمینان یابید به شما دارد خیانت می کند و به توصیه های مرا برای حفظ زندگی مشترکتون در صورت امکان در نظر بگیرید. خانوم گل برای اینکه شوهرتان را مجذوب خودتان کنید، این توصیه های مرا،در نظر بگیر:
    1-به هیچ عنوان به شوهرتان نشان ندهید که نسبت به او شکاک شده اید.
    2- بیش تر به شوهرتان محبت کنید و سعی کنید شوهرتان را کاملا ساپورت کنید.
    3- همیشه به او بگویید خسته نباشید و درصورت امکان اورا در آغوش بگیرید.
    4- همیشه او را تشویق کنید و به شوهرتان افتخار کنید.
    5- جلوی شوهرتان گله و شکایت نکنید.غر نزنید.با وی کل کل نکنید. سریع جبهه نگیرید. بدگویی نکنید.
    6- اگر روزی حوصله ی حرف زدن نداشته،دو راه دارد: یا او را به حال خود تنها بگذارید و یا اینکه کنارش بشینید و او را باملایمت در آغوش خود بگیرید اما سکوت کنید و چیزی نگویید. مردان از نصیحت و راهنمایی خوششان نمی آید و این ذات آنان است.با اینکه خودشان اهل نصیحت و ارایه نظر و راهنمایی ان.
    دوست عزیزم خیلی عذر میخواهم که این مسیله را هم خدمت شما مطرح می کنم و امیدوارم سوء تفاهم نشه.من فکر می کنم و تا جایی که می دانم معمولامردان متاهلی که سمت زن دیگر می روند، عیب از خود زن است.اگر واقعانباشد که می توان گفت مرد هوس بازی است و روی این مسیله زیاد نمیتوان تکیه کرد. اگر موارد علامت گذاری شده را امتحان کرده این، نتایجش را به خدای بزرگ بسپار تا زمانی که شوهرتون قید اون رابطه را زد، باشوخی و خنده فقط یه بار به ایشان بگو که مثلا خبر از رابطه اش داشتی که بفهمه خودش شرمنده میشه از کارش و به خودش میگه چه زن مهربونی و با گذشت دارم.من نباید سمت اون زن میرفتم و از این حرفا.بالاخره گذشت عشق تونو بیش تر میکنه. امتحان کنید اگه تاثیرداشت یا نداشت به من خبرشو بدین.
    با آرزوی موفقیت و خوشبختی برای شما خانوم گل
    ویرایش توسط Shadi.hedayat : 02-25-2015 در ساعت 10:27 PM

14. کاربران زیر از Shadi.hedayat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد